Pouť na Sázavě

SazavaV sobotu 21. června 2014 se při příležitosti 600. výročí přijímání podobojí uskuteční Pouť na Sázavě, kterou pořádá Církev československá husitská (CČSH) ve spolupráci s NPÚ – klášterem Sázava, za podpory města Sázava a finančního přispění MK ČR. Mottem letošní pouti je: Setkání a sdílení.

„Velice rádi bychom se setkali a sdíleli v rámci naší ekumenické rodiny, a proto bychom byli rádi, pokud byste se letošní Pouti na Sázavě zúčastnili a společně jsme se sdíleli při společné modlitbě, bohoslužbě, aktu připomenutí přijímání podobojí i neformálním setkání při společném jídle a v rozhovorech,“ zve na pouť hlavní koordinátorka Pouti na Sázavě Hana Tonzarová.

Pouť začne ve Sboru CČSH opata Prokopa na Sázavě  v 9:00 hodin. Následovat bude bohoslužba s večeří Páně v Severní zahradě Sázavského kláštera, kterou povede biskupský sbor CČSH v čele s patriarchou Dr. Tomášem Buttou.

Program →

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Naše reformace. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.